Nowości:

Słów kilka o przenośnikach

Słów kilka o przenośnikach

Słów kilka o przenośnikach

Przenośniki to urządzenia, bez których trudno byłoby się obejść w wielu zakładach produkcyjnych. Nie ma się zresztą czemu dziwić, ponieważ takie sprzęty nie tylko znacznie ułatwiają pracę, ale także ją przyśpieszają. Zatrzymajmy się zatem na chwilę przy tym temacie, żeby nieco zgłębić to zagadnienie. Co prawda, na co dzień przeciętnemu Kowalskiemu taka wiedza nie jest potrzebna, ale wszak powszechnie wiadomo, że zawsze to lepiej jest wiedzieć więcej niż mniej. Nie trzeba nikomu jakoś specjalnie tłumaczyć, że życie nieustannie nas zaskakuje.
Zatem do rzeczy. Otóż, wspomniane powyżej przenośniki to szczególnego rodzaju transportery, dzięki którym można przenosić towary różnego typu z miejsca na miejsce po określonym torze. W zależności od tego, jakie jest zapotrzebowanie w danym miejscu pracy, montuje się stosowne przenośniki. A trzeba wiedzieć, że jest ich całe mnóstwo: kubełkowe, taśmowe, członowe, śrubowe, zbierakowe, wałkowe, pneumatyczne czy hydrauliczne. Kupujący kogą wybierać do woli.

słowa kluczowe: Primacon przenośniki rolkowe, przenośniki Primacon, przenośniki rolkowe Primacon, przenośniki spiralne Primacon, yalung kang