Nowości:

Kim są fordanserki?

Kim są fordanserki?

Kim są fordanserki?

Bardzo często niesłusznie mylone z „paniami do towarzystwa” lub tancerkami egzotycznymi, fordanserki są po prostu – potocznie mówiąc – tańczącymi hostessami. Ich zadaniem jest rozkręcanie różnego rodzaju imprez, od nudnych przyjęć firmowych począwszy, poprzez zwykłe dyskoteki, na nowo otwartych nocnych klubach kończąc.
Młode, atrakcyjne dziewczyny przychodzą na imprezę i bawią się jak zwykli goście. Ich otwarta, pełna energii osobowość sprawia, że osoby przebywające na przyjęciach czują się rozluźnione i bawią się o wiele lepiej niż gdyby fordanserek tam nie było. Ale ich zadaniem nie jest tylko taniec. Zabawiają również gości rozmową, gdyż są inteligentne, błyskotliwe i oczytane. Świetnie sprawdzają się także jako animatorki. Ponieważ zazwyczaj tworzą silną grupę, posiadającą odpowiednie doświadczenie, są w stanie namówić na wspólną zabawę nawet najbardziej nieśmiałych i wycofanych gości.
Zatrudnienie fordanserek na pewno się opłaci, a impreza w ich towarzystwie pozostanie niezapomnianym doświadczeniem przez wiele lat.

frazy: sprzątanie grobów Warszawa na Cmentarzu Wawrzyszewskim, woda toaletowa Naomi Campbell Exult, produkcja asfaltu korkowego, asfalt syryjski